Elkezdődött a 2010/2011-es szezon őszi idénye.

Az 2.fordulóban a Rojik csapata látogatott hozzánk és a vendégeknél a kezdőben kapott helyett a tavaly még nálunk futballozó Tompó Attila valamint Mihalik István is. A mérkőzés amilyen jól kezdődött olyan rosszul folytatódott. A kezdő sípszó megszolalása után egyből gólhelyzetet alakítottunk ki de a gól elmaradt. A 6. perceben 1 óriási védelmi hiba után megszerezte a vendég csapat a vezetést majd a 18. perceben Tompó Attila is betalált volt csapata hálójába. Ez után főként a középpályán zajlott a játék majd a 37. perceben Vörös Ferenc remek beadását Dömök Krisztián fejjel váltotta gólra. A második félidőre csapatunk összeszedte magát és több jó támadást is vezetett de az egyenlítő gólt nem tudtuk megszerezni. Így maradt a félidőben kialakult 1-2 eredmény.

0-0

A szerdai Budafoki LC elleni edzőmérkőzésen csapatunk már sokkal határozottabban és szervezettebben játszott mint hétvégén. Bár gól nem esett a 90 perc alatt mindkét csapatnak megvoltak a helyzeteti de csak kapufáig jutottak. Sajnos két játékos is megsérült. Dömök Krisztiánnak a vádlija Vörös Ferencnek a térde sérült meg a meccsen. Mindkettőjüknek mihamarabbi felépülést kívánunk.